תהליך הוצאת דרכון פורטוגלי

איך מקבלים דרכון פורטוגלי

החברים שלכם התחילו בתהליך הוצאת דרכון פורטוגלי? יש לכם היום אפשרות להצטרף אליהם ולהגיש בקשה לדרכון פורטוגלי דרך חברה ישראלית המלווה אתכם לכל אורך התהליך. דרכון אירופאי פורטוגלי הוא טוב לא רק עבורכם אלא גם לילדים שלכם ולכן כדאי להוציא אותו כל עוד הרשויות בפורטוגל מאפשרות לעשות זאת. אז למה למעשה כדאי להתחיל בתהליך כבר עכשיו? התהליך להנפקת הדרכון אינו קצר ולכן אם ברצונכם להוציא דרכון של האיחוד האירופאי, מומלץ להתחיל את התהליך כבר עכשיו. 

 

השלב הראשוני של התהליך מתחיל עם בדיקת הזכאות לקבלת הדרכון. על-פי קריטריונים, אשר נקבעו אצל הרשויות בפורטוגל, חברה ישראלית תבדוק עבורכם את הזכאות לדרכון הפורטוגלי. אם עברתם את השלב הראשוני, תוכלו להתחיל בתהליך הבירוקרטי בליווי מקצועי של מומחים להנפקת דרכונים פורטוגליים. 

 

תנאים לקבלת דרכון פורטוגלי

 

מהם התנאים לקבלת דרכון פורטוגלי? למוצא שלכם ולשם המשפחה של ההורים יש משמעות רבה על מנת שתוכלו לעמוד בתנאים לקבלת הדרכון מהרשויות במדינת פורטוגל. בכדי לבדוק שאתם עומדים בכל התנאים צריך לעבור מספר שלבים כשאחד מהם הוא אישור של הקהילה היהודית בפורטוגל. במידה והקהילה מאשרת לכם להתקדם בתהליך, אתם כבר בכיוון הנכון לקראת קבלת הדרכון המיוחל. 

 

אילו שמות משפחה ספרדים מקבלים דרכון פורטוגלי?

 

כאמור, לשם המשפחה שלכם יש משמעות בתהליך הבירוקרטי מול הרשויות בפורטוגל. אך חשוב לדעת שאין צורך להתייחס לשם המשפחה שלכם כגורם מרכזי. גם ישראלים עם שמות משפחה ספרדים יצטרכו לעבור את התהליך הבירוקרטי שבסופו – רק הרשויות בפורטוגל יחליטו אם אתם עומדים בכל הקריטריונים.

 

שמות משפחה פורטוגליים – האם זה ערובה לקבלת הדרכון?

 

גם שמות משפחה פורטוגליים לא מחייבים כי תיהיו זכאים להוצאת הדרכון הפורטוגלי. לכן, חשוב לקבל ליווי מקצועי לכל התהליך מתחילתו ועד סופו. אם אתם מחפשים אנשי מקצוע איכותיים לליווי בתהליך הוצאת דרכון פורטוגלי, צוות פורט-פס אונליין הוא הכתובת עבורכם.

 

תהליך הוצאת דרכון פורטוגלי בליווי צוות פורט-פס אונליין

 

ליצירת קשר עם צוות פורט-פס אונליין להתחלת התהליך הבירוקרטי מול הרשויות בפורטוגל, השאירו את הפרטים האישיים שלכם באתר פורט-פס אונליין והצוות יחזור אליכם בהקדם בכדי לסייע לכם בקבלת הדרכון האירופאי שיפתח עבורכם אפשרויות מדהימות למגורים, עבודה ולימודים אקדמאיים.