שמות משפחה לדרכון פורטוגלי

איזה שמות משפחה זכאים לאזרכות פורטוגלית?

איך ניתן לבצע בדיקה לגבי שמות משפחה לדרכון פורטוגלי? אם החלטתם להגיש בקשה להוצאת דרכון אירופאי, וודאי נאמר לכם ששם המשפחה שלכם משפיע בצורה משמעותית על האפשרות שלכם להיות זכאים להנפקת הדרכון. ממשלות ספרד ופורטוגל קיבלו החלטה לאפשר לישראלים מעדות ספרד לקבל אזרחות מקומית. מכיוון שמדינות ספרד ופורטוגל חברות באיחוד האירופאי, האזרחות המקומית של ספרד ופורטוגל היא למעשה אזרחות אירופאית לכל דבר, המספקת לכל אזרח בעל הדרכון זכויות רבות ברוב מדינות אירופה. 

 

מדינת ספרד קבעה תנאים נוקשים לקבלת הדרכון לישראלים ומחייבת הגעה לספרד בכדי להגיש את המסמכים. מדינת פורטוגל לעומתה מאפשרת לבצע את הבקשה לקבלת הדרכון דרך ישראל מבלי להגיע לפורטוגל, והתנאים לקבלת הדרכון פחות נוקשים. לכן, מספר הבקשות של ישראלים להנפקת דרכון פורטוגלי עלה מאוד בשנים האחרונות והביא למספר הולך וגודל של ישראלים עם אזרחות אירופאית. 

 

מהי רשימת שמות משפחה מגורשי ספרד?

כאשר מדינות ספרד ופורטוגל קבעו כי ישראלים ממוצא ספרדי יהיו זכאים לדרכון מקומי, נקבעה רשימת שמות משפחה מגורשי ספרד הנכללת בקריטריונים לקבלת דרכון פורטוגלי או ספרדי. חשוב לדעת כי שם המשפחה שלכם או של הוריכם אינו הקריטריון היחיד לקבלת דרכון פורטוגלי. הרשויות בפורטוגל מקבלות את ההחלטה על-פי מסמכים ואישורים שתדרשו להגיש בכל אחד מהשלבים להוצאת הדרכון. 

 

שמות משפחה זכאים לדרכון פורטוגלי 

אז מי למעשה זכאי לדרכון הפורטוגלי? אילו שמות משפחה זכאים לדרכון פורטוגלי? תהליך קבלת הדרכון בנוי ממספר שלבים כשהשלב הראשון הוא בדיקת הזכאות. אם אתם יהודים בני 18 ומעלה ואחד ההורים או הסבים/סבתות שלכם נולדו באחת מהמדינות כגון איטליה, יוון, מדינות הבלקן, לבנון, סוריה ומדינות צפון אפריקה, תוכלו להגיש את הבקשה לרשויות בפורטוגל. למעשה, לא ניתן לדעת אם אתם זכאים לפני הגשת הבקשה לזכאות בשלב הראשון. 

 

בדיקת שמות משפחה ספרדיים על-ידי חברה מקצועית 

מעוניינים להתחיל בתהליך לבדיקת שמות משפחה ספרדיים של משפחתכם? זה הזמן לפנות לצוות פורט-פס אונליין המתמחים בהנפקה של דרכונים פורטוגולים. הצוות המקצועי של פורט-פס ילווה אתכם לאורך כל התהליך משלב בדיקת הזכאות ועד הגשת המסמכים הרשמיים לרשויות בפורטוגל. 

 

בדיקת שמות משפחה לדרכון פורטוגלי – פורט-פס אונליין

 

צוות פורט-פס ישמח לצרף אתכם לבדיקת שמות משפחה לדרכון פורטוגלי על מנת שתוכלו להתחיל בתהליך לקבלת הדרכון אשר יפתח עבורכם אפשרויות מדהימות.