פספורט פורטוגלי

למה צריך אזרחות אירופאית?

מעוניינים לגור באירופה לתקופה ארוכה? עם פספורט פורטוגלי יש לכם את האפשרות לעשות זאת באופן חוקי וללא הגבלה של זמן. דרכון של מדינת פורטוגל מאפשר לכם להיות חלק מאזרחי האיחוד האירופאי הכולל כיום 27 מדינות ברחבי אירופה. למעשה, הגבולות בין המדינות הללו פתוחים למעבר למגורים, לימודים, עבודה, פתיחת עסק ואף השקעות בנדל”ן. חלק מהמדינות החברות באיחוד האירופאי אף מאפשרות לימודים אקדמאיים ללא עלות לאזרחי האיחוד. 

 

השאיפה של ישראלים רבים להוציא דרכון של פורטוגל היא בהחלט מוצדקת לאור היתרונות העצומים שיש בהיות אזרח האיחוד האירופאי. הגירת עבודה בין המדינות היא נפוצה מאוד ומייחדת את האיחוד האירופאי מכל איזור אחר בעולם. נוסף לאיחוד האירופאי, ישנו האיחוד המוניטרי של גוש היורו המייחד את אותן מדינות החברות בגוש המחזיקות 

במטבע אחד. 

 

פורטוגליס הוצאת דרכונים אירופאיים

הוצאת דרכונים פורטוגליס לישראלים החלה בשנת 2015 ונמשכת גם היום בתנופה רבה. התהליך להוצאת הדרכון הוא תהליך בירוקרטי המתבצע מול שלטונות פורטוגל, ויש חשיבות רבה בהגשת המסמכים בצורה נכונה ובהתאם לבקשות של הרשויות בפורטוגל. 

 

הוצאת פספורט דרכון פורטוגלי 

מה הרשויות דורשות להוצאת פספורט דרכון פורטוגלי? כדאי לדעת כי בתהליך להוצאת הפספורט לפורטוגל, גם הקהילה היהודית בפורטוגל לוקחת חלק חשוב. הרשויות בפורטוגל דורשות אישורים ומסמכים שונים שחלק מהם קשורים גם לקהילה היהודית של פורטוגל. חברה ישראלית המתמחה בהנפקה של פספורט פורטוגלי, תוכל לסייע לכם להגיש את המסמכים הדרושים בצורה הטובה ביותר. 

 

פספורט לפורטוגל – איך מתחילים? 

על מנת שתוכלו להתחיל בתהליך לקבלת הדרכון המיוחל, אתם מוזמנים לפנות לצוות פורט-פס אונליין המטפל באלפי פניות של ישראלים המעוניינים להוציא דרכון פורטוגלי. הניסיון והקשרים של צוות פורט-פס אונליין יעזור לכם להגיש את הבקשה להוצאת הדרכון הפורטוגלי בצורה תקינה ורשמית לרשויות במדינת פורטוגל.  

 

צוות פורט-פס אונליין מציע – ליווי אישי להגשת בקשה לפספורט פורטוגלי

 

לתיאום פגישה עם צוות פורט-פס אונליין, השאירו את הפרטים האישיים שלכם באתר ונציג יחזור אליכם בהקדם לקביעת המועד המתאים לכם ביותר. אם החלטתם לבחור בצוות פורט-פס אונליין, תדעו שבחרתם את הטובים ביותר לייצג אתכם מול הרשויות בפורטוגל האחראיות על אישור הנפקת הדרכונים הפורטוגליים לישראלים יוצאי עדות גירוש ספרד.