הנפקת דרכון פורטוגל

איך הכי משתלם להוציא דרכון פורטוגלי?

על מנת להתקדם בהליך הפקת דרכון פורטוגל, עליכם לספק שמות משפחה זכאים לדרכון פורטוגלי. הצוות של פורט פס אונליין ייתן מענה לכל שאלה שלכם וילווה אתכם בכל הצעדים של הפקת דרכון פורטוגל.

חברת פורט-פס מתמחה בהנפקת דרכונים פורטוגליים לישראלים מאז שממשלת פורטוגל אישרה ליוצאי העדה הספרדית לקבל אזרחות פורטוגלית בשנת 2015. עד היום הצוות שלנו טיפל בהצלחה באלפי בקשות של אזרחים ישראלים ופיתח מומחיות בכל שלבי התהליך. אנו מעמידים לרשותכם את הנסיון העשיר שלנו, ומציעים לכם שרות מקצועי מעולה ויחס אישי ואדיב. אנו ניתן מענה מהיר וטיפול מקצועי על מנת לזרז הפקת דרכון פורטוגל עבורכם ככל האפשר. הדבר מתאפשר הודות לקשר חזק ויציב שאנו מתחזקים עם גורמים בקהילה היהודית בפורטוגל. הקהילה היהודית של פורטוגל היא שאחראית על מתן אישורים שהם אלמנט משמעותי ביותר בכל הליך הפקת דרכון פורטוגל. שמות משפחה זכאים לדרכון פורטוגלי הם קריטיים בשלב זה.

 

פורט פס אונליין מומחית בכל הקשור אל דרכון פורטוגלי שמות משפחה. באמצעות דרכון פורטוגלי שמות משפחה שהוא רלוונטי מאוד בכל מדינות האיחוד האירופי, ניתן יהיה להשקיע בכל נכס אשר בעתיד יוכל להניב לכם רווחים נאים. לא רק בנדל”ן ניתן להשקיע, תיפתח בפניכם אפשרות להטבות רבות נוספות כגון לימודים בחינם במגוון מוסדות אקדמיים בפורטוגל ובמדינות נוספות באירופה, הטבות מס ועוד. לעתים באמת לא פשוט לדעת אילו  שמות משפחה לדרכון פורטוגלי הם השמות המדויקים, כיוון שעם השנים חלו שינויים בהגיית שמות המשפחה ובאופן בו הם רשומים בשפות שונות. רוב האנשים לא שימרו מסמכים המעידים על מקום מוצאם המקורי. 

מסיבה זו קיימת רשימת שמות משפחה לדרכון פורטוגלי, כך שאם שם משפחתכם מופיע ברשימת מגורשי ספרד ופורטוגל, קרוב לוודאי שתוכל לקבל אישור להוציא דרכון פורטוגלי. תנאי נוסף לקבלת הדרכון הוא לא רק המוצא הספרדי של מגיש הבקשה, אלא גם אם הוא יוצא טוניס, מרוקו, אלג’יר, לוב, סוריה, מצרים, בולגריה, יוון, ארצות נוספות בדרום אמריקה ועוד, הוא יוכל להגיש בקשה לקבלת דרכון פורטוגלי או ספרדי.

פורט פס אונליין עושה את כל הבדיקות הנדרשות עבורכם. אתם לא צריכים לנסות לאתר מסמכים, אתם לא נדרשים לחפור בארכיונים, הצוות המנוסה שלנו יעשה זאת עבורכם, במקצועיות ובמהירות.