הפקת אזרחות פורטוגלית

מהם הדרכים הטובות ביותר והיעילות ביותר להשגת דרכון פורטוגלי

כותרת המאמר הזה, לנו הישאלים קורצת מאד. הרי אתם בטח מכירים כבר את כל הסיפור על פרטיו ואין טעם להרחיב. אבל רק אכתוב כמה מילים שנהיה כולנו על אותו התו. ב2015 חוקק בפרוטוגל חוק משנה דרכי עולם ודרכו הם מאשרים לישראלים בני משפחות אשר גורשו מספרד ופרוטוגל בימי הגירוש הגדול, לקבל אזרחות פורטוגלית. כמובן שאותו תהליך של הפקת אזרחות פורטוגלית אינו אוטומאטי וחובת ההוחכה כמובן עליכם. אך אלו חדשות מרעישות. 

צריך להבין שהשגת דרכן פורטוגלי היא שוות ערך להשגת דרכון כלל אירופאי. אזרחות פרוטוגלית לישראלים אומרת שאותם ישאלים יוכלו לטייל, לגור, ללמוד ולעבוד באופן חופשי בכל רחבי אירופה. בעולם גלובלי זה נותן לאותם מאושרים יתרונות עצומים. להם ולילדיהם ולכל הדורות הבאים.

זהו, עכשיו כשיש לי את תשומת ליבכם, בואו ניראה מהם הדרכים הטובות ביותר והיעילות ביותר להשגת דרכון פורטוגלי. הפקת אזרחות פרוטוגלית מתבצעת על ידי חברות או משרדי עורכי דין המתמחים בכך.  אפשר לעשות זאת לבד אבל בטח לא תגיעו לשום מקום ורק תבזבזו יותר כסף. יש מקרים, וזהו אחד מהם, שעלות התועלת מקבלת עזרה ממומחים היא לעין שיעור עדיפה. אז מהו אותו תהליך הוצאת דרכון פרוטוגלי? עם העברת החוק המאפשר לישראלים זכאים קבלת דרכון פורטוגלי על פי מספר קריטריונים אותם הם יידרשו להוכיח, קמו חברות רבות ומשרדי עורכי דין רבים והציעו את שירותם בליווי תהליך זה. רובן טובות אך חלקן פחות. ישראלים רבים בחרו לא נכון ל’נתקעו’ עם חברות ועורכי דין אשר לא רק לקחו את כספם, גם לא סיימו את אותו תהליך של הפקת אזרחות פורטוגלית. לכן, חשוב ביותר לבחור את אותו משרד מעולה שיילווה אותכם בכל התהליך עד סיומו המוצלח. אז תנו לי להמליץ לכם על פרוט פס אונליין כמשרד מעולה עבור אותו תהליך הוצאת דרכון פורטגלי. 

 

צרו קשר עם פורט פס אונליין לטובת אותו הליך של קבלת אזרחות פורטוגלית לישראלים, או במילים אחרות הפקת אזרחות פורטוגלית, שלחו להם במייל את המסמכים הנדרשים וצאו לדרך. את הכסף לא תשלמו מראש אלא עם התקדמות התהליך ואתם מייד תוכלו לראות את המקצוענות של פורט פס אונליין עד לסיום החיובי של התהליך.

 

בהצלחה.