הנפקת דרכון לאירופה

חולמים לגור באירופה

אם הייתי שואל אותכם ”מהו חלומכם?” מה הייתם משיבים? אהבה, כסף, הגשמת חלומות ועוד ועוד..תשובות טובות. אבל מה דעתכם עך דרכון ארופאי? כן. הנפקת דרכון לאירופה. אני כמובן לא מדבר על הוצאת דרכון שזה עושה כמובן משרד הפנים ולכולכם אני בטוח שיש כזה כבר. אלא להנפקת דרכון לאירופה במובן שלאחר מכן, יהיה בידכם, מעבר לדרכון הישראלי, גם דרכון אירופאי. מתאים לכם? מתאים לכן? אז בואו נראה בכלל מה העניין מאחורי זה. 

אז איך מוציאים דרכון לאירופה? שאלה טובה. שמעתם פעם על פורטוגל? שמעתם. שמעתם פעם על כך שבעקבות חוק שחוקק שמה בשנת 2015, הם מאפשרים קבלת דרכונים פורטוגליים לאלו המצליחים להוכיח שאהובתיהם היו מבין אלו שגורשו מספרד ומפורטוגל בזמן הגירוש הגדול?  עכשיו, קבלת דרכון פרוטוגלי זה בעצם קבל דרכון אירופאי. פרוטוגל היא מדינה חברה באיחוד האירופאי כך שבמידה ואתם מחזיקים בדרכון פורטוגלי זה כאילו החזקתם בדרכון אירופאי. זה על קצה המזלג. 

בעקבות החוק הפורטוגלי,  קמו חברות ישראליות רבות המציאות שירותי ליווי של התהליך הזה של הנפקת דרכון לאירופה או במילים אחרות אבל דומות, הנפקת דרכון לאירופה לישראלים או הוצאת דרכון לאירופה לישראלים. כל אלו, הן מילות חיפוש שאלפי ישראלים מחפשים באינטרנט אבל לכם, הקוראים מאמר זה, אני רוצה לתת טיפ. שמעתם על משרד פורט פס אונליין? בטח לא. משרד פורט פס אונליין הוא המשרד שיוכל לחסוך לכם את הזמן ואת המרץ אותו אתם משקיעים בחיפוש אחרי אותן מילות חיפוש שהזכרתי כמו הנפקת דרכון לאירופה לישראלים או הוצאת דרכון לאירופה לישראלים והיא החברה שתענה לכם על השאלה – איך מוצאים דרכון לאירופה?

 בדיקת הזכאות לדרכון פורטוגלי שהיא הדלת לתחילת התהליך של הנפקת דרכון לאירופה על ידי אותו הנפקת דרכון פורטוגלי מתחילה בשמות המשפחה של אותן משפחות שגרו בספרד או פורטוגל בשנות הגירוש. לדוגמה – אם שם המשפחה שלכם הוא ‘ברקוביץ’ כנראה שאתם לא זכאים וחבל לכם על הזמן. אני ממליץ לכם ליצור קשר עם משרד פרוט פס אונליין וכשמו כן הוא, באופן מקוון ולהתחיל בבדיקה ראשונית. היא לא תעלה לכם כסף. דיברנו על הגשמת חלומות? דרכון אירופאי הוא סוג של חלום.

 

בהצלחה.