דרכון לאירופה

מה הכי חשוב לדעת לגבי הוצאת דרכון לאירופה?

אם יש לכם שורשים ספרדיים יתכן ואתם זכאים להוצאת דרכון האיחוד האירופי. מדינת פורטוגל מאפשרת לישראלים להוציא דרכון מקומי אם הם צאצאי עדות ספרד. הבדיקה מתבצעת מול רשויות פורטוגל ומי שעומד בכל הקריטריונים זכאי להנפקה של דרכון מדינת פורטוגל אשר משתייכת ל-27 מדינות האיחוד האירופאי.

 

התהליך הבירוקרטי מול הרשויות של פורטוגל מתבצע דרך חברה ישראלית המציעה ליווי מלא בתהליך הוצאת הדרכון. מכיוון שרוב הישראלים יוצאי עדות ספרד לא היו מעולם בפורטוגל ולא מכירים את התהליך הבירוקרטי להוצאת הדרכון, פנייה לחברה ישראלית היא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. התהליך לקבלת הדרכון פועל על-פי שלבים ברורים כשהשלב הסופי הוא הוצאת הדרכון הפורטוגלי. 

 

דרכון ואזרחות פורטוגלית

אם אתם מעוניינים לגור בפורטוגל, או מעוניינים לגור בכל אחת ממדינות האיחוד האירופאי, דרכון ואזרחות פורטוגלית יסייעו לכם במטרה שלכם. האיחוד האירופאי כולל 27 מדינות שחלקן נחשבות לחזקות בעולם כגון גרמניה וצרפת. האזרחות הפורטוגלית תאפשר לכם לנוע בין כל אותן מדינות ולהינות מהתנאים של תושבי האיחוד האירופאי.  

 

כמה זמן לוקח להוציא דרכון לפורטוגל?

התהליך להנפקת דרכון לפורטוגל יכול לקחת מעל לשנה, אך הוא תלוי בגורמים רבים ולא ניתן לדעת את משך זמן התהליך אלא תוך כדי הגשת הבקשה לרשויות בפורטוגל. בכדי שתוכלו לקדם את הבקשה שלכם, כדאי לכם לא להמתין ולהגיש את הבקשה בהקדם. מכיוון שהחוקים בפורטוגל יכולים להשתנות לגבי הוצאת הדרכונים לישראלים, כדאי לנצל את ההזדמנות ולהוציא את הדרכון כמה שיותר מהר. 

 

ליווי מקצועי להוצאת דרכון פורטוגל

אם החלטתם להתחיל בתהליך להוצאת דרכון פורטוגל, כדאי לכם לפנות כבר עכשיו לפורט-פס אונליין. צוות פורט-פס אונליין מציע לכם לעבור את התהליך אונליין ללא צורך בהגעה פיזית לפגישות פרונטליות, לא בארץ ולא בפורטוגל. הצוות המיומן של פורט-פס אונליין יגיש עבורכם את כל המסמכים וילווה אתכם לאורך כל התהליך. 

 

צוות פורט-פס אונליין מציע – ליווי מלא להנפקת דרכון לאירופה

 

להתחלת התהליך להנפקת דרכון לאירופה עם צוות פורט-פס אונליין, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר. פורט-פס אונליין ישמחו לסייע לכם להוציא דרכון של מדינת פורטוגל באופן רשמי ובצורה המקצועית והטובה ביותר.