בדיקת זכאות

איך להגדיל את הסיכויים שלי לקבל דרכון פורטוגלי?

אם אחד מהוריכם, סב או סבתא עלו או נולדו במדינות צפון אפריקה (מרוקו, אלג’יריה, מצרים ועוד) סוריה, טורקיה, יוון, ואיטליה, סבירות גבוהה שמגיע לכם דרכון פורטוגלי.

בפברואר 2015 נחקק בפורטוגל חוק על פיו הממשלה רשאית להעניק אזרחות למבקש ממוצא יהודי שהוא צאצא למגורשי ספרד ופורטוגל, המשתייכת לאחת מ-27 מדינות האיחוד האירופי.

מאז  בקשות רבות לאזרחות תקועות במשרד הפנים הפורטוגלי בגלל טעויות בשליחת הבקשה או טפסים חסרים, לכן אם תבחרו בחברה שתלווה אתכם בתהליך תצטרכו מאחוריכם צוות בעל ידע ונסיון נרחב בתחום. פורט-פס אונליין היא חברת בוטיק עם ניסיון עשיר שזיכתה רבים בפריווילגיה הנחשקת להיות בעלי דרכון פורטוגלי. לבדיקת זכאות ללא עלות והתחייבות.

ישראל מאפשרת לאזרח ישראלי להחזיק אזרחויות נוספות, אבל את החובות מקיימים באחת המדינות בלבד. למשל, מיסים תצטרכו לשלם במקום אחד בלבד.

להיות בעל דרכון פורטוגלי מאפשר לכם לעבוד, להשקיע ולקבל הטבות מס באירופה, לשהות ללא הגבלת זמן ברחבי יבשת אירופה, להיכנס לארצות הברית ומדינות רבות אחרות ללא ויזה ועוד.

כדי לקבל אזרחות ישנם מספר שלבים, שהראשון מביניהם הוא הליך בדיקת זכאות ראשונית.

עושים את העבודה השחורה בשבילכם

בנוסף לשלב בדיקת הזכאות יש עוד חמישה שלבים ביניהם אישור קהילה עקרוני מהקהילה היהודית בפורטוגל, שניתן גם הוא על ידי פורט-פס אונליין  כשירות ללא תשלום או התחייבות.

השלבים הבאים:

  • אישור קהילה רשמי  – הקשר הישיר ויום יומי שיש לפורט-פס אונליין עם הקהילה היהודית בפורטוגל יקצר את ההליך עבורכם;

  • הגשת בקשת אזרחות;

  • בדיקת הממשלה שכל המסמכים הוגשו כחוק והענקת אישור לאזרחות;

  • קבלת אזרחות ותעודת לידה פורטוגלים. על סמך תעודה זו ניתן לבקש דרכון פורטוגלי.

 

הכנה מדוקדקת של הבקשה, היא הבסיס לכל התהליך ומבטיחה התקדמות מהירה ללא עיכובים והוצאות מיותרות. פורט-פס אונליין מונה צוות מקצועי של עורכי דין ישראלים ופורטוגלים, גנאולוגים מומחים, מתרגמים ונוטריונים, שיהיה לצידכם בכל שלב ושלב ויעשה את העבודה השחורה בשבילכם.

כל ההתנהלות שלכם מולם מתבצעת באופן אינטרנטי בנוחיות מכל מקום בו אתם נמצאים וזמינים לשרותכם בכל שעה.