בדיקת זכאות לדרכון פורטוגלי

מעוניינים לבדוק את זכאותכם לדרכון פורטוגלי?

כדאי לכם לדעת כי בדיקת זכאות לדרכון פורטוגלי מתבצעת בחינם דרך חברה ישראלית המתמחה בהנפקת דרכונים אירופאים של פורטוגל. מאז שמדינת פורטוגל הצטרפה לאיחוד האירופאי ולגוש היורו, כל אדם המחזיק בדרכון פורטוגלי מחזיק בזכויות רבות. פספורט פורטוגלי מאפשר לכם להיכנס למעל 180 מדינות ברחבי העולם ללא צורך בהוצאת אשרת כניסה (ויזה). על-פי בדיקות שנעשו בשנים האחרונות, הדרכון הפורטוגלי הוא בין עשרת הדרכונים הטובים ביותר בכל העולם מבחינת מעבר בין מדינות.

 

האם מגיע לכם דרכון פורטוגלי? את הנתון הזה לא תוכלו לדעת לפני שתגישו בקשה מסודרת לבדיקת הזכאות. ישנם קריטוריונים שונים לבדיקת זכאות והם תלויים במוצא שלכם, בשם המשפחה המקורי של ההורים ובתהליך העליה של ההורים או הסבים והסבתות שלכם לישראל. 

 

בדיקת זכאות לאזרחות פורטוגל אונליין

כיום ניתן לבצע בדיקת זכאות לאזרחות פורטוגל באמצעות אתר אינטרנט מקצועי. את הבדיקה אתם מבצעים באתר לאחר שעניתם על הקריטריונים הבסיסיים לקבלת דרכון של מדינת פורטוגל. את התשובה הסופית לבדיקה מקבלים תוך מספר ימים מהחברה הישראלית המנפיקה את הדרכונים הפורטוגליים לישראלים.

 

בדיקת זכאות לדרכון בכמה דקות

על מנת שתוכלו לבצע כבר עכשיו בדיקת זכאות לדרכון, כדאי שתדעו שהתהליך יקח מכם מספר דקות בלבד. צוות החברה הישראלית יעשה את שאר העבודה בשבילכם ויעדכן אתכם ברגע שתיהיה תשובה סופית לאישור הזכאות. אישור הזכאות יפתח לכם את השער לתחילת התהליך בצורה מסודרת. 

 

בקשה לאזרחות אירופאית באמצעות חברה ישראלית

רוצים להגיש בקשה לאזרחות אירופאית דרך אנשי מקצוע? הגעתם למקום הנכון! פורט-פס אונליין מציעים לכם להגיש בקשה לזכאות כבר עכשיו דרך האתר ולקבל תשובה מהירה תוך מספר ימים. במידה ואתם זכאים להנפקת הדרכון, צוות פורט-פס אונליין ילווה אתכם לכל אורך התהליך הבירוקרטי מול הרשויות בפורטוגל ומול הקהילה היהודית של המדינה. 

 

בדיקת זכאות לדרכון פורטוגלי ללא עלות דרך פורט-פס אונליין

צוות פורט-פס אונליין בעל ניסיון רב בהגשת בקשות להנפקת דרכונים אירופאיים פורטוגליים והוא ישמח לסייע לכם להגיע לדרכון המיוחל. בדיקת זכאות לדרכון פורטוגלי מתבצעת דרך האתר בצורה יעילה ומהירה על ידי צוות מקצועי ומיומן ולאחריה ניתן יהיה להתחיל בתהליך מול הגורמים הרלוונטיים בפורטוגל.