זכאות לדרכון לפורטוגל לישראלים

איך להוציא דרכון פורטוגלי?

אם יש נושא חם בישראל בשנים האחרונות הוא לא הפוליטיקה, לא התרבות ואפילו לא השמיים הפתוחים ותאמינו או לא, גם לא דובאי. כולם, כבודם במקומם מונח אבל במקום הראשון מונחת לאחר כבוד, האפשרות הסבירה מאד לקבלת אזרחות ודרכון פורטוגלי. רובינו כבר מכירים את הפרטים שבאופן כללי מדברים על כך שממשלת פורטוגל, במהלך 2015, חוקקה חוק המעניק את האפשרות היחסית קלה, לקבלת אזרחות פורטוגלית לכל ישראלי שמצליח להוכיח שהוא צאצא של משפחה שגורשה מספרד ומפורטוגל בעת הגירוש הגדול במהלך המאה ה15. יותר פרטים תוכלו לקבל ממשרדים שהוקמו או הוסבו לטיפול באלפי ועשרות אלפי הישראלים שמאז שחוקק החוק, עושים מאמצים גדולים בכדי להשיג אזרחות זאת. אזרחות פורטוגלית ודרכון פורטוגלי אומרים באופן מאד פשוט שאם אתם מחזיקים בהם, אתם למעשה אזרחי אירופה וביבשת זאת תוכלו לעבוד, לגור, ללמוד, להשקיע ללא כל מגבלות. אתם בני משפחתיכם בעתיד. לא רע נכון?

אז איך מקבלים דרכון פורטוגלי? תתפלאו אבל זה לא כל כך מסובך. בדיקת זכאות לפספורט פורטוגלי היא הליך שמבצעים מידי יום אותם משרדים שהוקמו או הוסבו לטובת הטיפול בנושא וזהו הליך שגרתי וכאמור יחסית פשוט עבור אלו שעומדים בקריטריונים. אז איך מקבלים דרכון פורטוגלי? פשוט יוצרים קשר עם אחד מאותם משרדים מומחים. ויש הרבה מאד. חלקם טובים וחלקם לא. ההליך עצמו הוא בעל עלות לא מבוטלת ואפשר להגיד שהוא קריטי עבורכם וכדאי מאד שתבחרו את המשרד הטוב ביותר לטובת העניין. אחד כזה הוא פורט פס אונליין. בפורט פס אונליין יבצעו עבורכם ביעילות רבה בדיקת זכאות לדרכון פורטוגלי ויטפלו עבורכם בכל אותו הליך של בקשה לדרכון פורטוגלי ישראלים. 

אז ‘איך מקבלים דרכון פורטוגלי‘ הם חלק ממילות או משפטי חיפוש באינטרנט שיכולים להביא אותכם לתוצאות מאד לא טובות עבורכם.  יש כאמור משרדים שבמקום לבצע עוברכם את אותה בדיקת זכאות לדרכון פורטוגלי והאם בכלל יש לכם זכאות לדרכון פורטוגלי, פשוט יקחו את כספיכם ואתם תישארו עם שוקת שבורה. אז איך מקבלים דרכון פורטוגלי? לא כותבים יותר משפטי חיפוש כמו ‘בקשה לדרכון פורטוגלי ישראלים’ אלא פונים ישירות למומחים כמו פורט פס אונליין ויוצאים ביחד לדרך חדשה ולעתיד מזהיר.

 

בהצלחה.