איך מקבלים דרכון פורטוגלי

הסבר על תהליך קבלת האזרחות

השאיפה של ישראלים רבים להשגת דרכון אירופאי קיימת כבר שנים לא מעטות, ומאז הצטרפותן של מדינות אירופאיות נוספות לאיחוד האירופי ולאיחוד המוניטרי השאיפה הזו הופכת להיות מוצדקת בהחלט מכל בחינה אפשרית. מאז שמדינת פורטוגל איפשרה לצאצאי עדות ספרד להגיש בקשה לדרכון פורטוגלי, מספר הבקשות של ישראלים להוצאת דרכון אירופאי עלה בצורה משמעותית. אז איך מקבלים דרכון פורטוגלי? דרכון פורטוגזי מקבלים מהרשויות בפורטוגל לאחר תהליך בירוקרטי שניתן לבצע אותו מישראל. באמצעות פניה לחברה להנפקת דרכונים אירופאיים, ניתן להגיש את הבקשה להוצאת הדרכון הפורטוגזי. 

 

איך מוציאים דרכון פורטוגלי דרך חברה ישראלית?

אם אתם מתעניינים לגבי איך מוציאים פספורט פורטוגלי, כדאי לדעת כי דבר ראשון שיש לבצע הוא בדיקת זכאות. את בדיקת הזכאות לדרכון פורטוגלי ניתן לבצע דרך האינטרנט באתר של פורט-פס אונליין. במידה ויש אישור לזכאות, ניתן להתחיל בתהליך הבירוקרטי מול הקהילה היהודית בפורטוגל ומול הרשויות של המדינה. חשוב לבצע את בדיקת הזכאות עם אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון על מנת לא לפגוע בתהליך הבירוקרטי מול הרשויות בפורטוגל. 

 

איך מקבלים דרכון אירופאי מהארץ?

מכיוון שרשויות פורטוגל אינן דורשות בחינה בשפה הפורטוגזית או פגישות פרונטליות במהלך התהליך להגשת הבקשה, ניתן לבצע את כל התהליך מישראל. אם אתם רוצים לדעת איך מקבלים דרכון אירופאי מהארץ, אתם יכולים פשוט להגיש בקשה לזכאות דרך חברה ישראלית. 

 

איך מקבלים דרכון אירופאי למגורים

אם אתם מעוניינים לעבור לגור באחת ממדינות האיחוד האירופאי, דרכון פורטוגלי הוא מה שאתם צריכים. אם שאלתם את עצמכם איך מקבלים דרכון לאירופה למגורים, אתם מוזמנים לפנות לצוות פורט-פס אונליין ולקבל את כל המידע הרלוונטי. 

 

איך מקבלים דרכון פורטוגלי דרך פורט-פס אונליין?

צוות פורט-פס אונליין מתמחה בהגשת בקשה להנפקה של דרכונים פורטוגליים לאזרחים ישראלים מעדות ספרד. איך מקבלים דרכון פורטוגלי דרך הצוות המקצועי של פורט-פס אונליין? פשוט מאוד! מגישים בקשה לבדיקת זכאות ללא עלות, וצוות פורט-פס אונליין יבדוק עבורכם אם אתם זכאים לקבלת אזרחות פורטוגלית. לאחר בדיקת הזכאות, ובמידה ואתם עומדים בקריטריונים, צוות פורט-פס אונליין יגיש עבורכם את כל המסמכים הרלוונטים וילווה אתכם לכל אורך התהליך עד לקבלת האזרחות הפורטוגלית.