אזרחות פורטוגלית

מעוניינים להגיש בקשה לאזרחות פורטוגל? זה הזמן לעשות זאת!

אזרחות במדינת פורטוגל מספקת לכם אופציות עבודה, מגורים ולימודים אקדמאיים  במספר גדול של מדינות באירופה. מלבד מגורים בפורטוגל, הדרכון הפורטוגלי שלכם יאפשר לכם להגיע למדינות רבות ללא אשרת כניסה וביניהן גם ארצות הברית. אז איך למעשה מגישים את הבקשה לקבלת אזרחות במדינת פורטוגל? על מנת שתוכלו להגיש את הבקשה, אתם יכולים לפנות לחברה מקצועית אשר פועלת מול הרשויות בפורטוגל ומול הקהילה היהודית במדינה בכדי לבדוק האם אתם זכאים לקבלת הדרכון הפורטוגלי. 

 

על מנת שתוכלו להגיש את הבקשה אתם נדרשים לעבור מספר שלבים. השלב הראשון הוא בדיקת הזכאות. בשלב זה, החברה המטפלת בבקשה שלכם מול שלטונות פורטוגל בודקת את הזכאות על-פי שם המשפחה והמוצא שלכם ושל ההורים שלכם. רק לאחר שיש אישור לזכאות, ניתן להתחיל את התהליך באופן מלא ומסודר. אישרו את זכאותכם? אתם בדרך הנכונה! 

 

יתרונות אזרחות פורטוגלית ברחבי העולם

כאמור, לאזרחות פורטוגלית יש יתרונות רבים והיא מספקת לכם אפשרויות הגירה נהדרות למדינות האיחוד האירופי. מדינות האיחוד האירופי מאפשרות לעבור בין מדינה למדינה ולעבוד בכל אחת מהן באופן חוקי. בדרך זו, אתם למעשה יכולים לעבוד בכל מדינה ללא אשרת עבודה ולחיות בה לתקופה לא מוגבלת. יש לכם חסכונות ומעוניינים להשקיע אותם? עם דרכון של מדינת פורטוגל, תוכלו לבצע השקעות בעסקים ובנדל”ן באופן חוקי ותקין במדינות האיחוד האירופי. 

 

מאיזה גיל אפשר להגיש בקשה לאזרחות פורטוגלית ישראלים?

בכדי שתוכלו להגיש בקשה ראשונית לבדיקת זכאות לאזרחות פורטוגלית ישראלים, אתם נדרשים להצהיר שהגעתם לגיל 18. רק החל מגיל 18 ומעלה ניתן להגיש את הבקשה דרך חברה ישראלית באופן תקין ורשמי. 

 

אזרחות פורטוגלית לישראלים 

מוכנים להתחיל בתהליך לאזרחות פורטוגלית לישראלים? צוות פורט-פס אונליין יגיש עבורכם את הבקשה באופן רשמי וילווה את התהליך מול שלטונות פורטוגל ומול הקהילה היהודית במדינה. בשלב הראשון נבדוק האם אתם זכאים לקבלת אזרחות פורטוגל. במידה וכן, תוכלו להתחיל את התהליך באופן רשמי.

להגשת הבקשה עם צוות פורט-פס אונליין, צרו קשר כבר עכשיו דרך מספר הטלפון המופיע באתר. הצוות שלנו ילווה אתכם לאורך כל התהליך באופן אישי ומקצועי.